FAQ

Kolik stojí vaše služby?

  • Svatební klip v délce 3-6 minut je za 16 000,-Kč. Pokud byste k tomuto klipu chtěli také dokumentární film v délce 20 -40 minut, tak je cena za obě videa 20 000,-Kč.  Nabízím také předsvatební natáčení za cenu 4 000,-Kč. K těmto cenám připočítávám ještě náklady na dopravu (nad 30km od Lovosic, 8Kč/km).

Jak je zpracovaný svatební dokument?

  • 20-40 minutový dokumentární film je o průběhu vašeho celého svatebního dne. Film je chronologicky sestříhán tak, že se nebudete nudit u dlouhých záběrů. Jsou v něm zachyceny svatební sliby, proslovy nebo váš originální 1. tanec. Na konec tohoto filmu přidávám ještě malý bonus.

Spolupracujete s nějakými dodavateli?

  • Ano. V seznamu mám několik dodavatelů, ať již fotografy, vizážistky, DJ, kapely nebo svatební místa, které mohu doporučit. 

Můžeme nějak zasahovat do zpracování videa?

  • Bohužel ne. Zatímco vy si užíváte první dny manželství, já sedám k záběrům a pečlivě je třídím. Dostávám se zpět do vašeho krásného dne a na základě mých pocitů vybírám hudbu. Hudbu zásadně vybírám sama, protože je to pro mě velmi důležitá součást celé mé práce. Snažím se, aby celý svatební klip vypovídal o vás a atmosféře vaší svatby. Každé video je jiné a originální.  Věřím, že jste si mě vybrali na základě mého portfolia a tím mi dáváte veškerou důvěru v to, že i vaše video zpracuji jak nejlépe dovedu. 

Máte nějaké další otázky nebo chcete zjistit zda je váš termín volný? Napište mi!

e-mail:  info@productionadele.com                          tel. : + 49 172 3413527